Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

Dolne fronty szafek - Metalmex - 43

Dolne fronty szafek

Jeśli stoisz przed dylematem, w jaki sposób mają się otwierać dolne fronty przy szafkach, a niekoniecznie interesują Ciebie uchwyty meblowe, wiedz że masz do wyboru cztery możliwości:

1. Montujesz nakładane lub wpuszczane uchwyty krawędziowe- najlepiej firmy Zobal, które kupujesz w firmie Metalmex. Jest to opcja najbardziej popularna, a kształt i wybór kolorystyczny, mogą przyprawić o prawdziwy zawrót głowy.

2. Zamawiasz u Nas fronty firmy Proform z wyprofilowanym już w mdf ie uchwytem krawędziowym.

3. Montujesz prosty i tani system mechanicznego wspomagania otwierania - TIP-ON firmy Blum lub Mini-Latch Hafele dostępny w Metalmex. Wtedy meble będą zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

4. Stawiasz na nowe technologie, czyli wspomaganie elektryczne lub manualne, gdzie lekkie naciśnięcie frontu ręką, biodrem lub kolanem w dowolnym miejscu powoduje jej natychmiastowe, ale ciche wysunięcie czy zamknięcie - albo robisz krok wyżej i decydujesz się na szczyptę luksusu, czyli pracę z pilotem - Hettich, Blum - Ta opcja również do nabycia w Metalmex,ie. Wersje przedstawione w tym punkcie dotyczą zarówno szuflad, jak i szafek z wbudowną zmywarką czy lodówką. Nie dotyczą frontów montowanych na tradycyjnych zawiasach.

Dolne fronty szafek - Metalmex - 51
Dolne fronty szafek - Metalmex - 52
Dolne fronty szafek - Metalmex - 53
Dolne fronty szafek - Metalmex - 54