Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

Górne fronty szafek - Metalmex - 1076

Górne fronty szafek

Jeśli stoisz przed dylematem, w jaki sposób mają się otwierać górne fronty przy szafkach, wiedz że masz do wyboru przynajmniej pięć możliwości:

1. Jeśli proporcje frontów na to pozwalają możesz zastosować zawiasy puszkowe, co poskutkuje tym, iż drzwi szafki będą otwierać się na boki - jest to opcja do dzisiaj najbardziej popularna a standardem jest zawias z zintegrowanym, cichym domykaniem.

2. Przy wąskich frontach drzwiowych musisz zastosować system, który pozwoli na ich uchylenie do góry. Najtańszym rozwiązaniem jest tu podnośnik gazowy, który płynnie otworzy i zamknie front, zapewniając oczywiście kąt otwarcia 110 stopni. Żywotność podnośników uzależniona jest od jakości, niewątpliwie najwytrzymalsze są te firmy Hafele

3. Jeśli chcesz by Twoje fronty uchylały się do góry, ale zależy Tobie na komforcie obsługi, swobodzie ruchów i nowoczesnych rozwiązaniach, stawiasz na firmę Blum lidera w produkcji systemów podnośników do górnych frontów linii Aventos. Znajdziemy tu zróżnicowane rozwiązania od tych obsługiwanych manualnie, po elektryczne przystosowane do pracy z pilotem. Oczywiście wszystkie opcje do nabycie w Metalmexi-e

4. Kolejna możliwość, to zastosowanie systemu do drzwi przesuwnych SlideLine M lub składano -przesuwnych WingLine S firmy Hettich, które zamontowane z mechanizm otwierania Push / Pull to move zapewnia wspaniały efekt panoramy.

5. Gdy marzysz o tym by samodzielnie tworzyć otwarte i zamknięte powierzchnie w meblu -kupujesz w firmie Metalmex 1-torowy system drzwi przesuwnych SlideLine M firmy Hettich, który będzie pełnił w meblu nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną.

Górne fronty szafek - Metalmex - 55
Górne fronty szafek - Metalmex - 56
Górne fronty szafek - Metalmex - 57
Górne fronty szafek - Metalmex - 58