Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

Systemy drzwi przesuwnych

Systemy drzwi przesuwnych, składanych czy też przesuwno- składanych to alternatywa dla skrzydeł drzwiowych montowanych na zawiasach i sposób na optymalizację powierzchni pomieszczenia.

Można je zastosować w wielu różnych konfiguracjach i dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Sprawdzają się zarówno zamontowane w meblach, ale też jako estetyczny sposób podziału przestrzeni między pomieszczeniami. Systemy te przekonują praktycznością i komfortem, spełniając oczekiwania użytkownika czy też koncepcję projektanta.

W naszej ofercie znajdziecie rozwiązania firm: Hettich, Laguna i Hafele. Poza akcesoriami potrzebnymi do montażu systemu drzwi, oferujemy fronty z płyty meblowej, sformatowane wg zamówienia.

Całość z pewnością stworzy estetyczną formę ciesząc nie tylko oko, ale i duszę, ponieważ piękno i doskonały design zapewniają harmonię i dobre samopoczucie.

Systemy firmy Hettich - Metalmex - 977

Systemy firmy Hettich

Systemy firmy Laguna - Metalmex - 1135

Systemy firmy Laguna

Systemy firmy Hafele - Metalmex - 394

Systemy firmy Hafele

Systemy firmy Animadomus - Metalmex - 396

Systemy firmy Animadomus