Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

TARGI TRENDY I INNOWACJE

Kreowanie marki Metalmex to proces długofalowy i wielowektorowy. Naszą misją jest nie tylko sprzedaż produktów i usług, staramy się również przekazywać naszym klientom wartości bardziej uniwersalne ? miłość do stylu, wygody, nowe trendy. Jednym z działań mającym temu służyć są targi branżowe Trendy i Innowacje, czyli Wielkie spotkanie Biznesu z Designem, Sztuką i Sportem! Wydarzenie ma już swoją historię, bowiem pierwsza edycja miała miejsce we wrześniu 2010 roku.

targi - Metalmex - 262

Targi Metalmex Trendy i Innowacje to aktualne trendy, czołowi dostawcy, renomowane marki i najciekawsze rozwiązania techniki oraz technologii dedykowane firmom zajmującym się obróbką drewna, produkcją mebli i aranżacjami wnętrz. Inspiracją dla Nas są targi w Mediolanie: Salone del Mobile, w tym designerska ich część w Zona Tortona.

targi - Metalmex - 263

Organizując je wzorujemy się na najlepszych, choć nie jest tajemnicą, iż staramy się o nadanie imprezie indywidualnego charakteru. Stąd też oprócz prezentacji przemysłu meblarskiego wiele różnorakich imprez towarzyszących zarówno kulturalnych jak i sportowych.

targi - Metalmex - 264

Za nami między innymi pokazy żużlowego mistrza Polski- Adama Skórnickiego, mistrza świata w trialu- Marcina Bugajewskiego, dwie edycje Gali Boksu z udziałem Patryka Szymańskiego, zawodnika amerykańskiej grupy zawodowej GLOBAL BOXING i Łukasza Demczura ? mistrza Polski w MuayThai Federacji IFMA i w Kickboxingu formuła K-1 Rules Federacji ISKA oraz dwukrotnie organizowane zawody o Puchar Polski Strongman Metalmex Cup! z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, 5-cio krotnego Mistrza Świata, najsilniejszego człowieka na świecie w historii Strongman.

targi - Metalmex - 265

Za Nami też wystawy znanych polskich malarzy- Sergiusza Sachno, Miry Rewers, Janusza Argasińskiego, Natalii Rozmus, Beaty Pflanz, Hanny Styczyńskiej, karykaturzystów - Adama Pękalskiego, Dariusza Łabędzkiego oraz fotografików - Marzeny Olejniczak, Roberta Andre, Sławomira Tobisa, Michała Pazia, Katarzyny Piweckiej. czy koncert zespołu Blue Wave Band. Wystawy młodych designerów, studentów Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Artystycznego, organizowane w ramach Metalmexowskiej Areny Designu. Oraz ekspozycje pasjonatów nowych technologii prezentowane w strefie Aktywni i kreatywni, i wiele, wiele innych atrakcji.

Nowością siódmej edycji targów był strefa Upcyklingowy zawrót głowy, gdzie pokazano

jak nadać nową formę i funkcjonalności niepotrzebnym przedmiotom

targi - Metalmex - 266

Targom towarzyszy też szczytny cel! Finansowe wsparcie sekcji koszykarzy na wózkach, która od kilku lat działa w Koninie, a powstała z inicjatywy Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.Potrzebujących jest całe mnóstwo, organizowanych akcji co niemiara, ale wrażliwość społeczna musi być jedna - WIELKA! I tak też jest podczas targów.

targi - Metalmex - 267