Górne fronty szafek

Jeśli stoisz przed dylematem, w jaki sposób mają się otwierać górne fronty przy szafkach, wiedz że masz do wyboru przynajmniej pięć możliwości:

  1. Jeśli proporcje frontów na to pozwalają możesz zastosować zawiasy puszkowe, co poskutkuje tym, iż drzwi szafki będą otwierać się na boki – jest to opcja do dzisiaj najbardziej popularna a standardem jest zawias z zintegrowanym, cichym domykaniem.
  2. Przy wąskich frontach drzwiowych musisz zastosować system, który pozwoli na ich uchylenie do góry. Najtańszym rozwiązaniem jest tu podnośnik gazowy, który płynnie otworzy i zamknie front, zapewniając oczywiście kąt otwarcia 110°. Żywotność podnośników uzależniona jest od jakości, niewątpliwie najwytrzymalsze są te firmy Hafele 
  3. Jeśli chcesz by Twoje fronty uchylały się do góry, ale zależy Tobie na komforcie obsługi, swobodzie ruchów i nowoczesnych rozwiązaniach, stawiasz na firmę Blum lidera w produkcji systemów podnośników do górnych frontów linii Aventos. Znajdziemy tu zróżnicowane rozwiązania od tych obsługiwanych manualnie, po elektryczne przystosowane do pracy z pilotem. Oczywiście wszystkie opcje do nabycie w Metalmexi’e
  4. Kolejna możliwość, to zastosowanie systemu do drzwi składano -przesuwnych WingLine L firmy Hettich , który zamontowany z nowym mechanizm otwierania „Push / Pull to move“ zapewnia wspaniały efekt panoramy.
  5. Gdy marzysz o tym by samodzielnie tworzyć otwarte i zamknięte powierzchnie w meblu –kupujesz w firmie Metalmex 1-torowy system drzwi przesuwnych SlideLine M firmy Hettich, który będzie pełnił w meblu nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną.

ZAPRASZAMY!