Targi Trendy i Innowacje

Kreowanie marki Metalmex to proces długofalowy i wielowektorowy. Naszą misją jest nie tylko sprzedaż produktów i usług, staramy się również przekazywać naszym klientom wartości bardziej uniwersalne – miłość do stylu, wygody, nowe trendy. Jednym z działań mającym temu służyć są targi branżowe Trendy i Innowacje.
Wielkie spotkanie Biznesu z Designem, Sztuką i Sportem! Wydarzenie ma już swoją historię, bowiem pierwsza edycja miała miejsce we wrześniu 2010 roku.

  
Targi Metalmex Trendy i Innowacje to aktualne trendy, czołowi dostawcy, renomowane marki i najciekawsze rozwiązania techniki oraz technologii dedykowane firmom zajmującym się obróbką drewna, produkcją mebli i aranżacjami wnętrz. Inspiracją dla Nas są targi w Mediolanie „Salone del Mobile”, w tym designerska ich część w Zona Tortona.

  

Organizując je wzorujemy się na najlepszych, choć nie jest tajemnicą, iż staramy się o nadanie imprezie indywidualnego charakteru. Stąd też oprócz prezentacji przemysłu meblarskiego wiele różnorakich imprez towarzyszących zarówno kulturalnych jak i sportowych.

00369 

Za nami między innymi pokazy żużlowego mistrza Polski- Adama Skórnickiego, mistrza świata w trialu- Marcina Bugajewskiego,  dwie edycje Gali Boksu z udziałem Patryka Szymańskiego, zawodnika amerykańskiej grupy zawodowej GLOBAL BOXING i Łukasza Demczura – mistrza Polski w MuayThai Federacji IFMA i w Kickboxingu formuła K-1 Rules Federacji ISKA oraz dwukrotnie organizowane zawody o Puchar Polski Strongman Metalmex Cup! z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, 5-cio krotnego Mistrza Świata, najsilniejszego człowieka na świecie w historii Strongman.

 DSC_0635 

Za Nami też wystawy znanych polskich malarzy- Sergiusza Sachno, Miry Rewers, Janusza Argasińskiego, Natalii Rozmus, Beaty Pflanz, Hanny Styczyńskiej, karykaturzystów – Adama Pękalskiego, Dariusza Łabędzkiego oraz fotografików – Marzeny Olejniczak, Roberta Andre, Sławomira Tobisa, Michała Pazia, Katarzyny Piweckiej. czy koncert zespołu Blue Wave Band. Wystawy młodych designerów, studentów Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Artystycznego, organizowane w ramach Metalmex’owskiej Areny Designu. Oraz ekspozycje pasjonatów nowych technologii prezentowane w strefie „Aktywni i kreatywni”,  i wiele, wiele innych atrakcji.

DSC_0133  

Targom towarzyszy też  szczytny cel! Finansowe wsparcie sekcji koszykarzy na wózkach, która od kilku lat działa w Koninie, a powstała z inicjatywy Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.Potrzebujących jest całe mnóstwo, organizowanych akcji co niemiara, ale wrażliwość społeczna musi być jedna – WIELKA!  I tak też jest podczas targów.