Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

mainImmage

14 września 2019

Wyświetleń: 42

Arte Factum by Karol Bąk

Arte Factum WIELKI SPEKTAKL SZTUKI w V.A.Gallery Poland. 14 września br. w V.A. Gallery Poland artystycznym sercu stolicy Wielkopolski odbył się wernisaż wystawy Arte Factum by Karol Bąk. To wydarzenie, którym już od dawna żyli pasjonaci sztuki, sprowadziło do Poznania wielbicieli twórczości Karola Bąka z całej Polski i nie tylko! Szczecin, Gdańsk, Koszalin, Ostróda, Rawicz, Lublin, Poznań, Berlin. w jednym miejscu w V.A. Gallery Poland! Mistyczne, dostojne i powabne piękności zerkające z obrazów mistrza, emocjonująca i zaciekła rywalizacja na aukcji sztuki, a wszystko to skąpane w dźwiękach saksofonu, gorącej atmosferze dzięki wspaniałym gościom w towarzystwie najlepszej jakości trunków!

Wystawa obejmuje 30 obrazów olejnych 22 nowe, nigdzie dotąd nieprezentowane, 7 obrazów z przełomu 2018/ 2019 roku, obraz aukcyjny oraz 13 grafik Karola Bąka. Dochód ze sprzedaży obrazu przekazanego na aukcję zasilił sekcję koszykarzy na wózkach KSS Mustang Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Aukcję poprowadził Paweł Wylegała.Oprawę muzyczną, zapewnił Jan Adamczewski. Z tej okazji na rynek trafiła też limitowana seria szklanek do whisky, autorstwa Ikony polskiego kryształowego designu Sebastiana Pietkiewicza. Wystawa jest już 64 spotkaniem ze znakomitą polską sztuką współczesną, organizowanym przez Naszą Galerię w ramach cyklu Mariaż Sztuki z Biznesem. foto Agata Weronika Juska Sebastian Goździerski

Poprzednia aktualność Zobacz resztę Następna aktualność