Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

KONTAKT

Sprzedaż

Wioletta Wrzeszcz

Kierownik działu sprzedaży

+48 506 403 483

w.wrzeszcz@metalmex.com.pl

Marcin Grynia

Pracownik działu sprzedaży

+48 503 192 815

m.grynia@metalmex.com.pl

Krzysztof Tabiszewski

Pracownik działu sprzedaży

+48 512 202 447

k.tabiszewski@metalmex.com.pl

Jan Kuźniarek

Pracownik działu sprzedaży

+48 503 891 808

j.kuzniarek@metalmex.com.pl

Handel

Olga Pacyńska

Koordynator sprzedaży

+48 786 813 642

o.pacynska@metalmex.com.pl

Daniel Leszczyński

Manager do spraw sprzedaży

+48 509 628 508

d.leszczynski@metalmex.com.pl

Paweł Golon

Manager do spraw sprzedaży

+48 509 346 562

p.golon@metalmex.com.pl

Magazyn

Jerzy Bartkowiak

Kierownik magazynu

+48 618 682 278

magazyn@metalmex.com.pl

Produkcja

Adam Kuźniarek

Koordynator produkcji

+48 516 179 321

produkcja@metalmex.com.pl

Roksana Miłkowska

Obsługa zleceń

+48 503 023 549

produkcja@metalmex.com.pl

Formularz kontaktowy