Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

mainImmage

30 września 2016

Wyświetleń: 44

METALMEX 2016 TRENDY I INNOWACJE JUŻ ZA NAMI

Tegoroczne targi to rekordowa liczba wystawców, partnerów, wydarzeń i odwiedzających, to niesamowite emocje sportowe i po raz pierwszy szczytny cel! Z racji zawodów o Puchar Polski Strongman Metalmex Cup, pod młotek poszły koszulki Mariusza Pudzianowskiego i pozostałych zawodników, a pieniądze wsparły sekcję koszykarzy na wózkach, która od kilku lat działa w Koninie, a powstała z inicjatywy Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Jest to jedyna taka drużyna w Wielkopolsce, wśród jej zawodników jest aż 5 członków KADRY POLSKI!!!

Targi te, to też perfekcjonizm organizacyjny i kreatywność, to przykład umiejętnego połączenie biznesu ze sztuką, designem i sportem. To wydarzenie, o którym jeszcze długo będzie się mówiło i które z pewnością dobrze zapisze się w historii! To ogromne wyzwanie na przyszły rok!

Zobacz link na facebook
Poprzednia aktualność Zobacz resztę Następna aktualność