Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

mainImmage

09 września 2016

Wyświetleń: 41

NOWA FASADA BUDYNKU METALMEX

Na froncie firmy powstał mural, który zaznacza nasz związek ze sztuką i designem. Jest pierwszym w Tarnowie Podgórnym i jedynym w Wielkopolsce- jeśli chodzi o inicjatywę podjętą przez firmę!

Skąd pomysł Nasza firma już od dawna jest platformą łączącą biznes ze sztuką i kuźnią artystycznych i designerskich pomysłów. To tu zrodziła się inicjatywa spotkań z cyklu Mariaż Sztuki z Biznesem i powstały V.A.Gallery Poland, QESA, projekt OnOff oraz platforma Design.gallery. Pomysł na mural to chęć zaakcentowania naszego związku ze światem sztuki i designu.

Kto jest jego wykonawcą Wybór padł na rodzimą Artystkę, ale o międzynarodowej renomie BEAtę Pflanz. Sama zamieniła swój dom w jeden wielki obraz. Jest kreatywna, lubi współpracować i nie są jej obce ani happeningi, ani warsztaty.

Źródło inspiracji Wszystko zaczęło się od Banksiego. Jego murale są ujmujące i on zresztą też. Ciekawość podsycał zapewne fakt, że nieznana jest jego tożsamość, że nikt nie wie kim jest i jak wygląda!

Poprzednia aktualność Zobacz resztę Następna aktualność